Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Left_bar_bleue11/100Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty
MesajSubiect: Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?   Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? EmptyJoi Mar 06, 2008 10:21 am

So, cum spune titlul, care este ultimul episod (din orice anime) pe care l-ati vazut? Intr-un fel tinem si bilantul ^^

La mine a fost episodul 6 din Fate/Stay night... acolo am ramas cu vizionatul... N-am mai avut timp sa ma uit ca ma uitam daca era, e foarte interesant ^^


Ultima editare efectuata de catre Melancholy in Joi Mar 06, 2008 10:23 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
funnyzzz
Admin
Admin
funnyzzz


Numarul mesajelor : 1044
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Warn :
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Left_bar_bleue6/100Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty_bar_bleue  (6/100)
Rpg Name: Abby
Kana: 705

Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?   Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? EmptyJoi Mar 06, 2008 10:23 am

hmm stai sa ma gandesc...cred ca din tokyo mew mew...cred ca vineri...off am uitat sa ma uit toata saptamana asta la el:(...
Sus In jos
https://purple-butterfly.all-up.com
ShinigamiDanna
Moderator
Moderator
ShinigamiDanna


Numarul mesajelor : 1005
Varsta : 31
Localizare : MAFIA Hideout.... so secret
Warn :
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Left_bar_bleue10/100Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty_bar_bleue  (10/100)
Rpg Name: Danna
Kana: 779

Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?   Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? EmptyJoi Mar 06, 2008 4:19 pm

Pai ultimul episod vazut de mine... se pune Final Fantasy OVA? Crying or Very sad Ca asta am vazut eu ultima data... eh, tot episod se cheama Very Happy Ca doar are 25 de min, e in stil anime...
Sus In jos
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Left_bar_bleue11/100Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?   Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? EmptyMar Mar 11, 2008 9:02 pm

Ummm, epsiodul 14 din "The melancholy of Suzumiya Haruhi" in ordinea Kyon ^^
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
fumoffu
Yellow Crayon
Yellow Crayon
fumoffu


Numarul mesajelor : 73
Varsta : 32
Localizare : Vaslui
Warn :
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/03/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Left_bar_bleue0/100Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name:
Kana:

Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?   Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? EmptyMier Mar 12, 2008 8:02 pm

Deci..Ultimul episod vazut cred ca e din Higurashi no naku koro ni kai...Adica ultimul episodul 24...In sfarsit am terminat seria..huu..Dar a meritat.. Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?   Care este ultimul episod pe care l-ati vazut? Empty

Sus In jos
 
Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda
» Ultimul film vazut
» ultimul episod (poate contine spoiler ^^)
» Care e preferatul vostru
» Care e faza cu Iadul? o_O

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: Anime-
Mergi direct la: