Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ultimul episod (poate contine spoiler ^^)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
yuio-san
Orange Crayon
Orange Crayon
yuio-san


Numarul mesajelor : 125
Varsta : 30
Localizare : undei cosplay sunt si eu
Warn :
ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Left_bar_bleue0/0ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Empty
MesajSubiect: ultimul episod (poate contine spoiler ^^)   ultimul episod (poate contine spoiler ^^) EmptyDum Ian 20, 2008 8:35 pm

ultimul episod anime e cam depresant si... ca in multe animeuri... te face sa vrei mai multe explicatii!!
ultimul episod (poate contine spoiler ^^) 27pp9 este inacceptabil!
what happens next? are they still friends? huh?



anyways..
thats why im here
ultimul episod (poate contine spoiler ^^) 15rc7

sa va dau o veste
(daca nu stiati)

mangaul continua si explica ce se intampla si dc ayumu era salvator and stuff
puteti sa il cititi online aici (click in caz ca nu vati dat seama ^^)




ultimul episod (poate contine spoiler ^^) 13pl6
Sus In jos
http://www.animefanatics.forumcommunity.net
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Left_bar_bleue11/100ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Empty
MesajSubiect: Re: ultimul episod (poate contine spoiler ^^)   ultimul episod (poate contine spoiler ^^) EmptyVin Ian 25, 2008 6:38 pm

mangaul s-a terminat de acum, dar incepe unul nou Smile Si e adevarat, in manga sunt explicate multe lucruri. Dupa parerea mea, animeul e totally varza, the manga rocks!! Cel putin, dupa ce am vazut ultimul episod am ramas ca: "O.o I wonder what happened to them? What will the children do? What will Ayumu do? And what's with Kyotaka? What happened to him? O.o" Si m-am mai intrebat multe chestii, dar astea in principal...
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
lazy.muffin
Yellow Crayon
Yellow Crayon
lazy.muffin


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 31
Localizare : muffin town[don`t eat]
Warn :
ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/02/2008

Foaie De Personaj
Karma:
ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Left_bar_bleue0/0ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Empty
MesajSubiect: Re: ultimul episod (poate contine spoiler ^^)   ultimul episod (poate contine spoiler ^^) EmptyJoi Mar 13, 2008 11:36 pm

pai..sincer...eu nu am inteles nici macar din manga O_O" ....cum sa va zic eu,am primit mai multe informatii dar sfarsitul.....trebuie sa citesc mangaul mai bine probabil....
Sus In jos
Continut sponsorizat





ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Empty
MesajSubiect: Re: ultimul episod (poate contine spoiler ^^)   ultimul episod (poate contine spoiler ^^) Empty

Sus In jos
 
ultimul episod (poate contine spoiler ^^)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?
» Ultimul film vazut
» Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: Spiral-
Mergi direct la: