Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda

In jos 
+2
ShinigamiDanna
Melancholy
6 participanți
AutorMesaj
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue11/100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty
MesajSubiect: Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda   Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda EmptyJoi Mar 06, 2008 10:22 am

Scuzati lipsa semnului intrebarii, nu am mai avut spatiu ^^ So, ce anime ati vazut de la inceput pana la sfarsit? Ultimul vazut... la mine ar fi Lovely Complex ^^ De atunci nu m-am mai uitat ^^ *shame on me*
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
ShinigamiDanna
Moderator
Moderator
ShinigamiDanna


Numarul mesajelor : 1005
Varsta : 31
Localizare : MAFIA Hideout.... so secret
Warn :
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue10/100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty_bar_bleue  (10/100)
Rpg Name: Danna
Kana: 779

Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda   Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda EmptyJoi Mar 06, 2008 4:20 pm

De la cap la coada... cred ca tot Death Note Razz Acuma ma uit la Get Backers si la D Gray Man, dar nu am terminat nicio serie...
Sus In jos
dark_as_hell
Violet Crayon
Violet Crayon
dark_as_hell


Numarul mesajelor : 284
Varsta : 29
Localizare : In Hell
Warn :
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue1/100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty_bar_bleue  (1/100)
Rpg Name: Aoi Ayame
Kana: 143

Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda   Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda EmptySam Mar 08, 2008 1:18 pm

Nerima Daikon , nu prea am timp sa ma uit la animeuri de la cap la coada , uneori ma uti la 2 episoade shi inteleg ce se intampla in tot animeul
Sus In jos
http://www.animefanclub.myforum.ro
funnyzzz
Admin
Admin
funnyzzz


Numarul mesajelor : 1044
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Warn :
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue6/100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty_bar_bleue  (6/100)
Rpg Name: Abby
Kana: 705

Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda   Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda EmptySam Mar 08, 2008 1:57 pm

pai cred ca lovely complex...
chiar nu am rabdare sa vad un anime de la cap la coada...
ma chinui cu bokura ga ita de cateva luni si mai am vreo 6 ep...
la nana mai am tot cam atat da chiiar m-am pllictisit de el...
Very Happy
Sus In jos
https://purple-butterfly.all-up.com
fumoffu
Yellow Crayon
Yellow Crayon
fumoffu


Numarul mesajelor : 73
Varsta : 32
Localizare : Vaslui
Warn :
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/03/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue0/100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name:
Kana:

Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda   Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda EmptyLun Mar 10, 2008 12:39 am

Ultimul anime cap coada, pe care l-am vazut este Rozen Maiden. L-am vazut chiar foarte repede, ca nu are multe episoade. Trebuie sa ma apuc si de sezonul 2 Rozen Maiden Träumend.
Sus In jos
fleetingray
White Crayon
White Crayon
fleetingray


Numarul mesajelor : 33
Warn :
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/03/2008

Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda   Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda EmptyLun Mar 10, 2008 8:42 pm

Air TV, nici nu a fost greu sa-l vad, doar are 13 episode @ . Un storyline de invidiate, efecte extraordinare, mia placut mult, mult.... And acum ma apuc de Rozen Maiden ^__^. Zbyee!!...
Sus In jos
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Left_bar_bleue11/100Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda   Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda EmptyMar Mar 11, 2008 9:01 pm

Ummm, am terminat acum doua ore de vazut "The melancholy of Suzumiya Haruhi" ^^ Destul de bun, a devenit unul dintre preferatele mele ^_^
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
Continut sponsorizat





Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty
MesajSubiect: Re: Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda   Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda Empty

Sus In jos
 
Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?
» Ultimul film vazut
» Anime-ul Preferat
» Care e faza cu Iadul? o_O
» De Ce Va Uitati la Anime-uri?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: Anime-
Mergi direct la: