Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care e preferatul vostru

In jos 
+3
Coloured Tear
azazel
Nanna
7 participanți
AutorMesaj
Nanna
Green Crayon
Green Crayon
Nanna


Numarul mesajelor : 596
Varsta : 31
Localizare : Purple World
Warn :
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care e preferatul vostru Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue0/100Care e preferatul vostru Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: Nanna
Kana: 200

Care e preferatul vostru Empty
MesajSubiect: Care e preferatul vostru   Care e preferatul vostru EmptyLun Ian 07, 2008 9:34 pm

al meu e Ruki are cea mai uber.....voce...super cute....nu am ce sa mai zic....intr-un cuvant Ruki este foarte Kawaii I love you I love you
Sus In jos
http://www.purple-butterfly.all-up.com
azazel
Yellow Crayon
Yellow Crayon
azazel


Numarul mesajelor : 69
Warn :
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care e preferatul vostru Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue1/100Care e preferatul vostru Empty_bar_bleue  (1/100)
Rpg Name:
Kana:

Care e preferatul vostru Empty
MesajSubiect: Re: Care e preferatul vostru   Care e preferatul vostru EmptyVin Ian 11, 2008 11:56 pm

O.o al meu e Uruha mi se pare cel mai dragutz dintre toti...plus ca arata asa de Kawaii si totusi park nu se machiaza asa de mult...imi place si instrumentul la care canta chitara este si preferata mea ^^ ,
Deci mie imi place de Uruha mai mult O.o
Sus In jos
Coloured Tear
Grey Crayon
Grey Crayon
Coloured Tear


Numarul mesajelor : 873
Varsta : 26
Localizare : Intr-o lume in care totul are sens
Warn :
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care e preferatul vostru Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue2/100Care e preferatul vostru Empty_bar_bleue  (2/100)
Rpg Name: Mindy
Kana: 818

Care e preferatul vostru Empty
MesajSubiect: Re: Care e preferatul vostru   Care e preferatul vostru EmptySam Ian 12, 2008 10:38 am

Da!Si favoritul meu este Uruha,k shi tine,Azel Smile deoarec este ff pretty*~_*~shi sweet!
Sus In jos
dark_as_hell
Violet Crayon
Violet Crayon
dark_as_hell


Numarul mesajelor : 284
Varsta : 29
Localizare : In Hell
Warn :
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care e preferatul vostru Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue1/100Care e preferatul vostru Empty_bar_bleue  (1/100)
Rpg Name: Aoi Ayame
Kana: 143

Care e preferatul vostru Empty
MesajSubiect: Re: Care e preferatul vostru   Care e preferatul vostru EmptyDum Ian 20, 2008 4:25 pm

preferatul meu e tot Ruki, are o voce sooper mizto ,arata grozav, shi e atat de frumos Care e preferatul vostru 4527
uita-ti o poza ku el
Care e preferatul vostru Ruki
Sus In jos
http://www.animefanclub.myforum.ro
As sweet as salt
White Crayon
White Crayon
As sweet as salt


Numarul mesajelor : 3
Warn :
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care e preferatul vostru Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue0/0Care e preferatul vostru Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Care e preferatul vostru Empty
MesajSubiect: Re: Care e preferatul vostru   Care e preferatul vostru EmptyVin Ian 25, 2008 11:56 pm

Uruhaaa....*incepe sa saliveze* deci tipul asta e cel mai uber din lumeeee ^______^ il iubesc XDDDD
https://2img.net/h/i199.photobucket.com/albums/aa17/Miku_Tsukasa/the%20GazettE/Uruha/Are.jpg
waaa^___________^
Sus In jos
Akaete
White Crayon
White Crayon
Akaete


Numarul mesajelor : 8
Localizare : Somewhere in my imaginary world...
Warn :
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care e preferatul vostru Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/06/2008

Care e preferatul vostru Empty
MesajSubiect: Re: Care e preferatul vostru   Care e preferatul vostru EmptyJoi Iun 05, 2008 12:44 am

And I don't care ^_^.Nu am preferinte anumite in Gazette la felul in care arata...mai bine zis Aoi mi se parecaseamana in unele poze cu o maimuta(sorry,in unele doar!don't kill me!),fatzalui Kai in poze...emmm....arata ca..nushce,dar imi placecandrade ^_^,in infatisarealui Ruki jnik special nu vad,deseori nici nu tin minte cum arata...Reita...that dude creeps me out...si Uruha...ehhh,Uruha....nu-mi place mie de el si gata.Am motivele mele.
Dar dacaar fi sa aleg credca ar fi Ruki.1.Eun freak (*in love*) 2.Are o vocesuperba,chiar daca Gazettenu e trupa mea fav,vocea lui e preferata mea si 3.Nu prea vreau sa aleg,so...
Ruki.
Sus In jos
blue_angel_girl
White Crayon
White Crayon



Numarul mesajelor : 13
Warn :
Care e preferatul vostru Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care e preferatul vostru Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2009

Care e preferatul vostru Empty
MesajSubiect: Re: Care e preferatul vostru   Care e preferatul vostru EmptyDum Ian 18, 2009 11:02 pm

preferatu meu e Reita Care e preferatul vostru 257380 e tare frumos si are si vocea frumoasa Care e preferatul vostru 257380
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care e preferatul vostru Empty
MesajSubiect: Re: Care e preferatul vostru   Care e preferatul vostru Empty

Sus In jos
 
Care e preferatul vostru
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda
» Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?
» Care e faza cu Iadul? o_O

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Diverse~ :: J-Rock :: The Gazette-
Mergi direct la: