Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In ce ordine ati vazut animeul?

In jos 
AutorMesaj
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
In ce ordine ati vazut animeul? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100In ce ordine ati vazut animeul? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
In ce ordine ati vazut animeul? Left_bar_bleue11/100In ce ordine ati vazut animeul? Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

In ce ordine ati vazut animeul? Empty
MesajSubiect: In ce ordine ati vazut animeul?   In ce ordine ati vazut animeul? EmptyMar Mar 11, 2008 9:00 pm

So exista doua moduri de a vizina animeul: modul "Kyon" (adica in ordinea in care l-au dat la TV in Japonia) sau modul "Haruhi" (in ordinea in care are mai multa logica). Modurile au denumirile acestea pentru ca la sfarsitul fiecarui episod, cand arata previewul de la urmatorul eps, Kyon o corecteaza pe Haruhi asupra numarului episodului.

Eu am vazut animeul in versiunea Kyon care cred ca are mai multa logica si da impresia ca are un ending mai bun, veriunea Haruhi pare mai seaca la sfarsit, desi episoadele sunt aranjate intr-o ordine mai logica ^^ Nu vreau sa influentez pe nimeni, but recomand versiunea Kyon ^_^
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
 
In ce ordine ati vazut animeul?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ultimul film vazut
» Care este ultimul anime pe care l-ai vazut de la cap la coda
» Care este ultimul episod pe care l-ati vazut?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: The melancholy of Haruhi Suzumya-
Mergi direct la: