Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce parere aveti de numele acestui anime?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
StalkingDeath
Moderator
Moderator
StalkingDeath


Numarul mesajelor : 536
Varsta : 30
Localizare : Dragon Island
Warn :
Ce parere aveti de numele acestui anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti de numele acestui anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce parere aveti de numele acestui anime? Left_bar_bleue2/100Ce parere aveti de numele acestui anime? Empty_bar_bleue  (2/100)
Rpg Name: Jeray Yugi
Kana: 250

Ce parere aveti de numele acestui anime? Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti de numele acestui anime?   Ce parere aveti de numele acestui anime? EmptyDum Feb 03, 2008 2:31 am

Deci...De dragul de a nu ramane sectiunea asta goala am deschis si eu un topic: "Ce arere aveti de numele acestui anime?".
Argumentati.
Prima oara mi s-a parut straniu si nu prea ma incanta. Dar apoi am auzit de la cineva ca titlul reflecta intocmai continutul. Trebuie sa recunosc ca nu am vizionat acest anime dar tot raman la ideea ca titlul e ciudat... rendeer
Sus In jos
http://z15.invisionfree.com/Anime_Time/index.php?act=idx
fumoffu
Yellow Crayon
Yellow Crayon
fumoffu


Numarul mesajelor : 73
Varsta : 32
Localizare : Vaslui
Warn :
Ce parere aveti de numele acestui anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti de numele acestui anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/03/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce parere aveti de numele acestui anime? Left_bar_bleue0/100Ce parere aveti de numele acestui anime? Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name:
Kana:

Ce parere aveti de numele acestui anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de numele acestui anime?   Ce parere aveti de numele acestui anime? EmptyMar Mar 11, 2008 1:11 am

StalkingDeath a scris:
Trebuie sa recunosc ca nu am vizionat acest anime dar tot raman la ideea ca titlul e ciudat..

Cred ca trebuie sa urmaresti seria mai intai si apoi sa iti dai cu parerea dspre titlu..Daca o vei urmari vei sti ca titlul nu e deloc ciudat sau stiu eu cum..Chiar se potriveste..Eu unul cred ca e destul de sugestiv..
Sus In jos
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
Ce parere aveti de numele acestui anime? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti de numele acestui anime? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce parere aveti de numele acestui anime? Left_bar_bleue11/100Ce parere aveti de numele acestui anime? Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

Ce parere aveti de numele acestui anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de numele acestui anime?   Ce parere aveti de numele acestui anime? EmptyMar Mar 11, 2008 9:45 pm

Mda, de acord cu fumoffu, D-san you should have watched it first ^^ Titlul chiar are legatura cu storylineul ^^ E chiar perfect ales titlul si este foarte sugestiv ^^
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
Continut sponsorizat





Ce parere aveti de numele acestui anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de numele acestui anime?   Ce parere aveti de numele acestui anime? Empty

Sus In jos
 
Ce parere aveti de numele acestui anime?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre acest anime?
» Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta
» Parere despre serial
» Anime review
» Anime-ul Preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: The melancholy of Haruhi Suzumya-
Mergi direct la: