Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nanna
Green Crayon
Green Crayon
Nanna


Numarul mesajelor : 596
Varsta : 31
Localizare : Purple World
Warn :
Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Left_bar_bleue0/100Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: Nanna
Kana: 200

Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta   Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta EmptyLun Ian 07, 2008 7:14 pm

pai cred ca ar foram un cuplu destul de dragut.....au aceiasi varsta.....sunt draguti amandoi....Kouta este destul de dragut si are un caracter puternic....iar Luccy este sensibila si misterioasa.....deci dupa parerea mae un cuplu perfect
Sus In jos
http://www.purple-butterfly.all-up.com
yuio-san
Orange Crayon
Orange Crayon
yuio-san


Numarul mesajelor : 125
Varsta : 30
Localizare : undei cosplay sunt si eu
Warn :
Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Left_bar_bleue0/0Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta   Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta EmptySam Ian 19, 2008 12:46 am

da este un cuplu foarte dragut .. hmm as avea multe de spus da nu vreau sa fac spioler... e atat de dragut cum nyu se comporta cu el dar nu prea imi place cand verisoara lui ii prinde si se supara
Sus In jos
http://www.animefanatics.forumcommunity.net
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Left_bar_bleue11/100Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta   Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta EmptyVin Ian 25, 2008 5:30 pm

Daca i-as privi in copilarie as fi de acord cu ei ca si cuplu, desi ar avea o varsta cam frageda... Lucy inca ar fi avut sanse sa isi schimbe caracterul sadic care se forma... Acum la varste mai...mari nu prea as fi de acord pentru ca Lucy deja nu ar mai fi avut prea multe sanse sa se schimbe, decat daca Kouta chiar ar si-ar fi propus asta si pentru ca Kouta mi s-a parut ca a devenit un pic pervers (desi nu-l pot invinui in totalitate, e adolescent)
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
Blue Rose
White Crayon
White Crayon
Blue Rose


Numarul mesajelor : 32
Localizare : Galati
Warn :
Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/03/2008

Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta   Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta EmptySam Mar 22, 2008 7:27 pm

Ei in copilarie au fost foarte buni prieteni. Si....da sunt de acord, ca Lucy&Kouta, sa fie un cuplu(de ce nu?), chiar se potrivesc.
Cand am vazut prima data seria, ma cam enerva Yuka, fiindca aparea tot timpul si ii prindea pe Lucy si Kouta impreuna. Oricum , raman la aceeasi parere...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta   Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta Empty

Sus In jos
 
Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre acest anime?
» ce credeti despre cuplul Kurz si Melisa
» Ce parere aveti de numele acestui anime?
» Parere despre serial
» Cuplul Anime Preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: Elfen Lied-
Mergi direct la: