Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 May vs. Sora

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
fleetingray
White Crayon
White Crayon
fleetingray


Numarul mesajelor : 33
Warn :
May vs. Sora Left_bar_bleue0 / 1000 / 100May vs. Sora Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/03/2008

May vs. Sora Empty
MesajSubiect: May vs. Sora   May vs. Sora EmptyLun Mar 10, 2008 7:16 pm

Eu o aleg pe May. De ce?... Ganditi-va, a suferit foarte mult ca nu a putut evolua pe scena alaturi de Layla si de aceea s-a razbunat pe Sora deci nu ca ar fi fost ea plina de rautate. A luptat pentru visul ei si niciodata nu a cedat in fata presiunii asa cum a facut-o Sora uneori. Nu s-a dat batuta nici cand Leon a respins-o si nu sa suparat cand a primit rolul negativ in Lacul Lebedelor primindu-l cu acelasi entuziasm. In schimb Sora de multe ori a vrut sa renunte....
Sus In jos
dark_as_hell
Violet Crayon
Violet Crayon
dark_as_hell


Numarul mesajelor : 284
Varsta : 29
Localizare : In Hell
Warn :
May vs. Sora Left_bar_bleue0 / 1000 / 100May vs. Sora Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
May vs. Sora Left_bar_bleue1/100May vs. Sora Empty_bar_bleue  (1/100)
Rpg Name: Aoi Ayame
Kana: 143

May vs. Sora Empty
MesajSubiect: Re: May vs. Sora   May vs. Sora EmptyLun Mar 10, 2008 8:21 pm

Sora la putere!!!!!!!!!!! Imi place de Sora fiinfk ea nu se lauda , e cinstita ,prietenoasa, ajuta pe ceilalti ,pe de alta parte May e laudaroasa ,razgaiata, egoista...........
Sus In jos
http://www.animefanclub.myforum.ro
fumoffu
Yellow Crayon
Yellow Crayon
fumoffu


Numarul mesajelor : 73
Varsta : 32
Localizare : Vaslui
Warn :
May vs. Sora Left_bar_bleue0 / 1000 / 100May vs. Sora Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/03/2008

Foaie De Personaj
Karma:
May vs. Sora Left_bar_bleue0/100May vs. Sora Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name:
Kana:

May vs. Sora Empty
MesajSubiect: Re: May vs. Sora   May vs. Sora EmptyLun Mar 10, 2008 8:29 pm

Normal ca Sora e la putere. Are un caracter mai bun, mai luptator ca May....Sora este cinstita si gandeste in asa fel incat sa-i faca pe cei din jurul ei fericiti,nu este egoista si face totul numai pentru ea. Si pana la urma Sora face acrobatia ingerului si devina vedeta Kaleido, deci cel mai bun a castigat.
Sus In jos
ShinigamiDanna
Moderator
Moderator
ShinigamiDanna


Numarul mesajelor : 1005
Varsta : 31
Localizare : MAFIA Hideout.... so secret
Warn :
May vs. Sora Left_bar_bleue0 / 1000 / 100May vs. Sora Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
May vs. Sora Left_bar_bleue10/100May vs. Sora Empty_bar_bleue  (10/100)
Rpg Name: Danna
Kana: 779

May vs. Sora Empty
MesajSubiect: Re: May vs. Sora   May vs. Sora EmptyLun Mar 10, 2008 10:52 pm

fumoffu a scris:
Are un caracter mai bun, mai luptator ca May....Sora este cinstita si gandeste in asa fel incat sa-i faca pe cei din jurul ei fericiti,nu este egoista si face totul numai pentru ea.

Sa fim seriosi... te-ai contrazis pe tine insuti, Fumoffu.
Dupa parerea mea, May e adevarata luptatoare. Da, e nesuferita, bla bla bla, dar e intotdeauna in cautare de provocari. Stiu, telul ei era relativ usor de atins, dar macar lupta pentru el... si mai are si tarie de caracter. Mi-a placut rapiditatea cu care s-a decis sa faca Spirala Demonului, cu tot cu problema ei la mana.
Sora, pe de alta parte, cam are momente. Ba este decisa, ba se lasa pe tanjala, ba ii zice cineva ceva si iar se lasa pe tanjala. Luptatoare nu este, este muncitoare. Pentru ca a te lupta inseamna a ii sfarama pe ceilalti pentru a iti atinge telul (contrar a ceea ce ai scris tu). Ea munceste pentru a ajunge in varf, fara sa ii raneasca pe ceilalti. Este de treaba, prietenoasa, inocenta, etc dar nu prea are tarie de caracter... nu a renuntat la visele ei, dar tot a avut niste momente in care nu mai stia pentru ce munceste...
Bine, poate vorbesc asa despre Sora pentru ca ma saturasem sa o tot vad, in fiecare episod, etc etc, dar asta e parerea mea. Si Sora, si May au calitati si defecte, dar eu nu pot spune ca o aleg pe una dintre ele. Amandoua au calitati pe care le admir, si defecte pe care nu le pot suporta, asa ca juma de vot pentru fiecare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





May vs. Sora Empty
MesajSubiect: Re: May vs. Sora   May vs. Sora Empty

Sus In jos
 
May vs. Sora
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sora sau Shopie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: Kaleido Star-
Mergi direct la: