Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce gen de muzica ascultati?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ShinigamiDanna
Moderator
Moderator
ShinigamiDanna


Numarul mesajelor : 1005
Varsta : 31
Localizare : MAFIA Hideout.... so secret
Warn :
Ce gen de muzica ascultati? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce gen de muzica ascultati? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce gen de muzica ascultati? Left_bar_bleue10/100Ce gen de muzica ascultati? Empty_bar_bleue  (10/100)
Rpg Name: Danna
Kana: 779

Ce gen de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Ce gen de muzica ascultati?   Ce gen de muzica ascultati? EmptySam Mar 08, 2008 10:59 pm

Aici scrieti cam ce gen de muzica ascultati.

Eu acuma ascult mai mult JRock si RnB... bine, in trecut mai ascultam si HipHop, Pop, sau ce mai dadea pe la teveu...
Sus In jos
dark_as_hell
Violet Crayon
Violet Crayon
dark_as_hell


Numarul mesajelor : 284
Varsta : 29
Localizare : In Hell
Warn :
Ce gen de muzica ascultati? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce gen de muzica ascultati? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce gen de muzica ascultati? Left_bar_bleue1/100Ce gen de muzica ascultati? Empty_bar_bleue  (1/100)
Rpg Name: Aoi Ayame
Kana: 143

Ce gen de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de muzica ascultati?   Ce gen de muzica ascultati? EmptyDum Mar 09, 2008 8:49 am

Yo ascult J-Rock ,J-Pop, punk, rock, and anime. Ascult cel mai muult J-Rock shi punk nu ma pot desparti de ele
Sus In jos
http://www.animefanclub.myforum.ro
dark_inside_like_a_demon
White Crayon
White Crayon
dark_inside_like_a_demon


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 30
Warn :
Ce gen de muzica ascultati? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce gen de muzica ascultati? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/02/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce gen de muzica ascultati? Left_bar_bleue0/0Ce gen de muzica ascultati? Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Ce gen de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de muzica ascultati?   Ce gen de muzica ascultati? EmptySam Apr 05, 2008 10:52 pm

eu ascult rock, rapp, j-rock si punk ocazional......desigur ca melodiile ce predomina sunt cele rock....mi se par super acordurile chitarii intr-un cantec rock

P.S.:stie cineva daca rockul in germana are vreun nume....de exemplu la rockul din japoneza se spune j-rock....someone, help me please Ce gen de muzica ascultati? 257380
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce gen de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de muzica ascultati?   Ce gen de muzica ascultati? Empty

Sus In jos
 
Ce gen de muzica ascultati?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Diverse~ :: Muzica/Carti/Filme :: Muzica-
Mergi direct la: