Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Top 3 personaje preferate

In jos 
+2
Melancholy
Kakashi
6 participanți
AutorMesaj
Kakashi
Orange Crayon
Orange Crayon
Kakashi


Numarul mesajelor : 130
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/02/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue2/100Top 3 personaje preferate Empty_bar_bleue  (2/100)
Rpg Name: hiei
Kana: 392

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptyMar Feb 12, 2008 12:12 am

La mine ar veni: 1.~Sesshomaru~ pentru ca este serios, inteligent si puternic
2~Miroku~ pentru ca este foarte haios cand se da la toate femeile
3~Sango~ mi se pare haioasa cand este geloasa cand miroku se da la alta femeie Crying or Very sad
Sus In jos
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue11/100Top 3 personaje preferate Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptyMar Feb 12, 2008 9:05 am

OMG! Cum a sputea sa nu-l pun pe Inuyasha pe primul loc? O.O I mean, he's so awesome, he's strong, he's funny, he's charming he's AWESOME!! Top 3 personaje preferate 4527
Then locul 2 :-? N-am idee.... cred ca .... Kikyou sau Kagura... Kikyou este puternica si so beautiful... dar mi-a placut sacrificiul Kagurei (daca ati citit mangaul mai departe decat episoade, cel putin pe la volumul 375 siti despre ce vorbesc)... Inainte nu-mi placea Kagura, dar deh... dupa ce am vazut ce a facut pentru toti... cum sa nu-mi placa? T_T Dec astea doua se bat pe locul 2... Locul 3: Kanna... Nu stiu are un charm care imi place mie... Plus ca face ce trebuie pe la volumul 400, muhahahahahaha, ce bine imi pare! Top 3 personaje preferate 237459
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
Midori chan
White Crayon
White Crayon
Midori chan


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 31
Localizare : tgv
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/02/2008

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptyLun Feb 18, 2008 8:30 pm

inuyasha
kagome
si...nush...tot kanna poate...imi place mult
Sus In jos
http://japan-fans.forumotion.com
Misaki
Yellow Crayon
Yellow Crayon
Misaki


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 29
Localizare : Moon
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/02/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue4/100Top 3 personaje preferate Empty_bar_bleue  (4/100)
Rpg Name: Misaki
Kana: 535

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptySam Feb 23, 2008 11:29 pm

1. Kikyo - frumoasa , puternica , inteligenta si-mi place atitudinea ei (parerea mea . no comment Razz )
2. Inuyasha - sweet , funny, strong and again sweet - are niste urechi super kawaii^^
3. Sango - simpatica , frumoasa si amuzanta , mai ales cand il invata bunele maniere pe Miroku^^

cam atat deocamdata ...
probabil ca peste o saptamana am sa-mi schimb parerea si apoi din nou si din nou ca deobicei bom
Sus In jos
http://www.angels-yume.piczo.com
YunYun
White Crayon
White Crayon
YunYun


Numarul mesajelor : 24
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/02/2008

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptyDum Feb 24, 2008 3:55 pm

1.Kagome
2.Inuyasha
3.Miroku
Sus In jos
http://www.havingfun.myforum.ro
Blue Rose
White Crayon
White Crayon
Blue Rose


Numarul mesajelor : 32
Localizare : Galati
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/03/2008

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptySam Mar 22, 2008 7:40 pm

Pe locul unu, cu felicitari din partea mea se afla...Inuyasha, pentru ca pur si simplu imi place de caracterul sau, chiar daca uneori, se comporat ciudat... Very Happy
Apoi , pe locul doi se afla Kagome, fiindca e o fire ambitioasa, puternica ce nu da inapoi de la nimic ce ii sta in cale.
Iar locul cu nr. 3 este ocupat de Sango.
Apoi, vroiam sa-l clasez pe Seasshomaru pe locul 4, dar cum topicul zice top 3 personaje preferate, ramane, asa cum am scris mai sus.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate Empty

Sus In jos
 
Top 3 personaje preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 3 personaje preferate....
» Personaje preferate
» Top 5 formatii preferate
» Citate preferate
» Top 5 anime-uri preferate:)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: Inuyasha-
Mergi direct la: