Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Acrobatia preferata!

In jos 
+5
Rei
Elly_M
Misaki
ShinigamiDanna
rar3s
9 participanți
AutorMesaj
rar3s
Yellow Crayon
Yellow Crayon
rar3s


Numarul mesajelor : 64
Varsta : 29
Localizare : ~~..::`~Near you~`::..~~
Warn :
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acrobatia preferata! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0/0Acrobatia preferata! Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Acrobatia preferata! Empty
MesajSubiect: Acrobatia preferata!   Acrobatia preferata! EmptyMier Ian 23, 2008 3:01 pm

Acrobatie care mia ajuns la suflet cu adevarat a fost cea cu Ingerul care o poate face Sora cu ala cu paru gri care am uitat cum il cheama Acrobatia preferata! 370633
Sus In jos
http://anime-power137.forum-gratuit.ro
ShinigamiDanna
Moderator
Moderator
ShinigamiDanna


Numarul mesajelor : 1005
Varsta : 31
Localizare : MAFIA Hideout.... so secret
Warn :
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acrobatia preferata! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue10/100Acrobatia preferata! Empty_bar_bleue  (10/100)
Rpg Name: Danna
Kana: 779

Acrobatia preferata! Empty
MesajSubiect: Re: Acrobatia preferata!   Acrobatia preferata! EmptyMier Ian 23, 2008 3:08 pm

...adica cu Leon Oswald ^-^' Pai cred ca preferata mea a fost tot Manevra Ingerului, oricum e mi de efect decat alte acrobatii Very Happy
Sus In jos
Misaki
Yellow Crayon
Yellow Crayon
Misaki


Numarul mesajelor : 91
Varsta : 29
Localizare : Moon
Warn :
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acrobatia preferata! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/02/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue4/100Acrobatia preferata! Empty_bar_bleue  (4/100)
Rpg Name: Misaki
Kana: 535

Acrobatia preferata! Empty
MesajSubiect: Re: Acrobatia preferata!   Acrobatia preferata! EmptyDum Feb 03, 2008 10:45 pm

pai eu am doua preferate
Demon Spiral cu care May pur si simplu m-a uimit , mi s epare uimitoare
si Acrobatia Ingerului - imi place cum se misca Sora , imi plac costumele , chiar e super Very Happy
Sus In jos
http://www.angels-yume.piczo.com
Elly_M
Yellow Crayon
Yellow Crayon
Elly_M


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 29
Warn :
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acrobatia preferata! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0/0Acrobatia preferata! Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Acrobatia preferata! Empty
MesajSubiect: Re: Acrobatia preferata!   Acrobatia preferata! EmptyJoi Feb 07, 2008 6:08 pm

Shi mie imi place la fel ca shi tie Misaki
Demon Spiral-imi place pentru ca e foarte demonka...doar e facuta de May
Acrobatia Ingerului-pentru ca parca te atrage spre alta lume....sper paradise..cel putin mie impresia asta mi-a dat^^
Sus In jos
Rei
Yellow Crayon
Yellow Crayon
Rei


Numarul mesajelor : 53
Varsta : 30
Warn :
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acrobatia preferata! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0/0Acrobatia preferata! Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Acrobatia preferata! Empty
MesajSubiect: Re: Acrobatia preferata!   Acrobatia preferata! EmptyJoi Feb 07, 2008 6:50 pm

Acrobatia Ingerului a fost cea mai frumoasa,parerea mea....
Mai ales ca imi place Leon Oswald.
Ramasesem cu ochii in televizor cand am vazut-o
Iar Sora a fost superba :X:X:X::X
Sus In jos
Coloured Tear
Grey Crayon
Grey Crayon
Coloured Tear


Numarul mesajelor : 873
Varsta : 26
Localizare : Intr-o lume in care totul are sens
Warn :
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acrobatia preferata! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue2/100Acrobatia preferata! Empty_bar_bleue  (2/100)
Rpg Name: Mindy
Kana: 818

Acrobatia preferata! Empty
MesajSubiect: Re: Acrobatia preferata!   Acrobatia preferata! EmptyJoi Feb 07, 2008 7:20 pm

Acrobatia ingerului cu siguranta...s-a muncit foarte mult la ea si se vede in anime^^au fost superbi amandoi cand au facut-o si si-au dat silinta
Sus In jos
Midori chan
White Crayon
White Crayon
Midori chan


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 31
Localizare : tgv
Warn :
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acrobatia preferata! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/02/2008

Acrobatia preferata! Empty
MesajSubiect: Re: Acrobatia preferata!   Acrobatia preferata! EmptyLun Feb 18, 2008 8:32 pm

mie mia placut aia care a facut'o cu layla...hmmm///am un lapsus, cum se numea?
Sus In jos
http://japan-fans.forumotion.com
fleetingray
White Crayon
White Crayon
fleetingray


Numarul mesajelor : 33
Warn :
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acrobatia preferata! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/03/2008

Acrobatia preferata! Empty
MesajSubiect: Re: Acrobatia preferata!   Acrobatia preferata! EmptyLun Mar 10, 2008 7:12 pm

Preferata, mie mi-a palcut muult Spirala Demonului , pe langa ca este spectaculoasa, may a facut-o si cu o mana in ghips, a demonstrat ca poate fi o adevarata partera pentru Leon.
Si Acrobatia Ingerului a fost draguta ^^.
Zbyee!!...
Sus In jos
fumoffu
Yellow Crayon
Yellow Crayon
fumoffu


Numarul mesajelor : 73
Varsta : 32
Localizare : Vaslui
Warn :
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acrobatia preferata! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/03/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Acrobatia preferata! Left_bar_bleue0/100Acrobatia preferata! Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name:
Kana:

Acrobatia preferata! Empty
MesajSubiect: Re: Acrobatia preferata!   Acrobatia preferata! EmptyJoi Mar 13, 2008 2:11 am

Care ar putea fi aceea?..Cea mai reusita si cea mai frumoasa..Nu putea fi decat cea a ingerului..hmm..
Pana la urma cu ea a ajuns o vedete kaleido..Deci aceasta a dat cel mai bun randament e si nice so is the best...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Acrobatia preferata! Empty
MesajSubiect: Re: Acrobatia preferata!   Acrobatia preferata! Empty

Sus In jos
 
Acrobatia preferata!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Echipa preferata
» Cartea preferata?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: Kaleido Star-
Mergi direct la: