Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Personaj preferat

In jos 
+3
~Apple~
mih
Nanna
7 participanți
AutorMesaj
Nanna
Green Crayon
Green Crayon
Nanna


Numarul mesajelor : 596
Varsta : 31
Localizare : Purple World
Warn :
Personaj preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Personaj preferat Left_bar_bleue0/100Personaj preferat Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: Nanna
Kana: 200

Personaj preferat Empty
MesajSubiect: Personaj preferat   Personaj preferat EmptyLun Ian 07, 2008 7:02 pm

imi place mult de Ichigo...pentru ca e drguta...sensibila misterioasa......asa un pik mai timida cam ca mine....ma refer la caracter...este si draguta...are parul super Neutral
Dar vreau sa aflu si parerea voastra. V-as ruga sa nu faceti SPAM ca sa va sanctionam. Multumim!
Sus In jos
http://www.purple-butterfly.all-up.com
mih
Yellow Crayon
Yellow Crayon
mih


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 31
Warn :
Personaj preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Personaj preferat Left_bar_bleue0/0Personaj preferat Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat   Personaj preferat EmptyMar Ian 29, 2008 2:54 pm

personajul meu preferat ..eeee...normaaal ca RUKIA
mda...seman cu ea la inaltime Evil or Very Mad si la caracter de altfel..
e shinigami Personaj preferat 4527 , e forte tare cu sabia si imi place cand se imbraca in rochita lol!
imi plac si fazele cand se cearta cu ichigo Razz
si mai am si coafura ei(inainte sa aflu de bleach :-w)

oricum..are mentalitate buna si chiar daca de obicei arata contrariu cred ca tine cu adevarat la ichigo Very Happy
Sus In jos
~Apple~
White Crayon
White Crayon
~Apple~


Numarul mesajelor : 37
Varsta : 30
Localizare : sOmeWhere..in my own preety damn world,hidden' from all those whom hurt me
Warn :
Personaj preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/02/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Personaj preferat Left_bar_bleue0/0Personaj preferat Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat   Personaj preferat EmptyVin Feb 01, 2008 10:49 pm

off topic:deci...e imposibil..cum sa nu postez la bleach Personaj preferat 257380
on topic:
exista doua..sau chiar 3 personaje preferate

1.Ichi!!!love him love him Personaj preferat 4527 ..i mean he's stupidly sweet!!and me like he's carrot head Very Happy.si in plus..in spatele acelei fetze mai incruntate e un baiat de milioane

2.Renji..me loves him even more! adica ce nu e de iubit la renji!??Parul rosu lung,corp super tare..si niste semne(tatoo's) superi tare..nu stiu povestea lor but whatvere..ee superb!si foarte puternic,aproape ucigand-ul pe ichi.poor ichi Personaj preferat 456906

3.Kon..care ma distreaza cumplit!! cel mai mult imi place episodul in care el de'abi intrase in corpul plush-ului si se uita sub fusta rukiei
si ca o concluzie: sunt foarte penibila deoarece ma indragostesc de niste personaje..but still Personaj preferat 370633
..zabimaru fie cu voi!! Exclamation
Sus In jos
azazel
Yellow Crayon
Yellow Crayon
azazel


Numarul mesajelor : 69
Warn :
Personaj preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Personaj preferat Left_bar_bleue1/100Personaj preferat Empty_bar_bleue  (1/100)
Rpg Name:
Kana:

Personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat   Personaj preferat EmptyVin Feb 01, 2008 11:03 pm

Nanna a scris:
imi place mult de Ichigo...pentru ca e drguta...sensibila misterioasa......asa un pik mai timida cam ca mine....ma refer la caracter...este si draguta...are parul super Neutral
gomen daca zic ceva rau dar Ichigo e baiat si nu prea cred ca e misterioasa gomen daca am zis ceva rau Rolling Eyes
on topic:Hmmm logic ca personajul meu preferat e Rukia , este foarte interesanta ca personaj , mai ales funny , e un pic mai hmmm unica ca sa zic asa ^^ , e si destul de frumoasa imi place foarte mult de ea ^^
Sus In jos
Blue Rose
White Crayon
White Crayon
Blue Rose


Numarul mesajelor : 32
Localizare : Galati
Warn :
Personaj preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/03/2008

Personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat   Personaj preferat EmptyLun Mar 10, 2008 8:44 pm

Pai personaj preferat, aici sincer nu stiu ce sa raspund, fiindca nu am un singur personaj preferat, ci doua, nu m-am hotarat sa aleg ori Rukia, ori Ichigo, asa ca raman amandoi personajele mele preferate... Ichigo, pentru ca e curajos, imi place caracterul sau. un tip super sweet... Very Happy, m-am rosit, Personaj preferat 370633 Very Happy
Iar Rukia pentru ca e amuzanta, mai ales cand ia o infatisare de sweety girl, in fata colegilor lui Ichigo, si mai sunt si alte motive...
Sus In jos
dark_as_hell
Violet Crayon
Violet Crayon
dark_as_hell


Numarul mesajelor : 284
Varsta : 29
Localizare : In Hell
Warn :
Personaj preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Personaj preferat Left_bar_bleue1/100Personaj preferat Empty_bar_bleue  (1/100)
Rpg Name: Aoi Ayame
Kana: 143

Personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat   Personaj preferat EmptyLun Mar 10, 2008 10:12 pm

so preferata mea e Rukia, e misterioasa, kawaii plina de surprize
imi plashe ff muult cand ea shi Ichigo se cearta.

shi de Karin sora lui Ichigo e baietoasa ,intelegatoare frumoasa
Sus In jos
http://www.animefanclub.myforum.ro
RuKia-ChaN
White Crayon
White Crayon
RuKia-ChaN


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 31
Localizare : Drollin' like a fan-girl in front of my adorable L-kun ( Notice Location will never change)
Warn :
Personaj preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/03/2008

Personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat   Personaj preferat EmptySam Mar 29, 2008 7:22 pm

Personajul meu favorit este Rukia ^_^. Ador caracterul ei. Imi place ca poate sa fie uneori atat de inocenta ca un copilas curios de aproape orice lucru minuscul, insa poate sa fie si matura, puternica si sigura pe sine. O admir pentru faptul ca reuseste sa imbine viata de shinigami cu viata de adolescenta. Poate sa fie un shinigami puternic, loial, respectabil iar in acelasi timp o adolescenta prietenoasa, modesta si adorabila. Mi se pare admirabil faptul ca intotdeauna se gandeste la cei din jur mai mult decat se gandeste la ea insusi. Zanpakuto-ul ei, Sode no Shirayuki, i se potriveste intru totul. Atat de puternic, de frumos...atat de pur. Eu cred ca Rukia este un personaj unic, din mai multe puncte de vedere. Go Rukia ^ __ ^

Inca un personaj care imi place e Ichigo. Un adolescent normal, si cu un ego de super-man --> Cu siguranta un tip de adorat Personaj preferat 140108
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat   Personaj preferat Empty

Sus In jos
 
Personaj preferat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaj preferat
» Personaj preferat
» Personaj preferat
» Personaj preferat
» Personaj preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: Bleach-
Mergi direct la: