Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Capitanul preferat

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nanna
Green Crayon
Green Crayon
Nanna


Numarul mesajelor : 596
Varsta : 31
Localizare : Purple World
Warn :
Capitanul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Capitanul preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Capitanul preferat Left_bar_bleue0/100Capitanul preferat Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: Nanna
Kana: 200

Capitanul preferat Empty
MesajSubiect: Capitanul preferat   Capitanul preferat EmptySam Ian 12, 2008 12:11 pm

Ce capitan din cele 13 divizii de protectie ale curtii regale este preferatul vostru? Mie personal imi pare ca favoritul meu este Hitsugaya Toshiro. Este un baiat geniu cu puteri incredibile, printre care se numara si schimbarea vremii, zvonit ca fiind de fapt un pazitor angeelic trimis in fiecare o mie de ani sa ajute pe shinigami in mentinerea echilibrului lumii reale. Este capitanul divizie numarul zece de protectie a curtii regale. Locotenenta sa minunata este Rangiku Matsumoto.
Sus In jos
http://www.purple-butterfly.all-up.com
lazy.muffin
Yellow Crayon
Yellow Crayon
lazy.muffin


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 31
Localizare : muffin town[don`t eat]
Warn :
Capitanul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Capitanul preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/02/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Capitanul preferat Left_bar_bleue0/0Capitanul preferat Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Capitanul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Capitanul preferat   Capitanul preferat EmptyLun Feb 11, 2008 12:02 pm

sincer nu stiu sa dau atatea detalii ca tine.iar dintre capitani mie imi plac mai multi.nu ii voi trece in ordine.
1)Zaraky Kenpachi-omul e total nebun da tine foarte mult la Yachiru.a trecut prin multe si probabil de asta a devenit ce este azi[la figurat ..oarecum..]si desi e ciudat e prieten cu Ichigo in felul lui ^^
2)Soi Fon-desi e cam iute la manie imi place de ea.o ajuta pe Yourichi si se vede cat o admira si o admira si are o putere incredibila
3)Ichimaru Gin-ei bine....el zambeste mereu.si cand e serios tot zambeste,doar ca isi deschide un ochi,e probabil cel mai ciudat personaj din anime o.O .e puternic[dar rau >.<]si oricum e foooarte interesant de urmarit
4)Shunsui Kyōraku-am crampe cand apare el,e afemeiat,dar puternic,...un pierde vara dar foarte amuzant
si ar mai fi fost capitan Urahara Kisuke mai important
si restul imi plac,sunt multe personalitati interesante in anime dar ei sunt cei mai importanti
Sus In jos
RuKia-ChaN
White Crayon
White Crayon
RuKia-ChaN


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 31
Localizare : Drollin' like a fan-girl in front of my adorable L-kun ( Notice Location will never change)
Warn :
Capitanul preferat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Capitanul preferat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/03/2008

Capitanul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Capitanul preferat   Capitanul preferat EmptySam Mar 29, 2008 8:30 pm

- Kuchiki Byakuya-kun --> ADORABLE Capitanul preferat 4527 . Il consider un tip super cute, puternic si ador atitudinea lui cold pe dinafara si warm pe dinauntru ^ . ^ Imi place si bankai-ul lui so cool.

- Ukitake Jushiro-kun --> Un tip foarte de treaba, funny si gata oricand sa-si ajute subordonatii si prietenii. Kyaa spuneti voi ca nu e cute Capitanul preferat 257380

- Hitsugaya Toshirou-kun --> Ochi verzi-albastrui, par tepos si alb, cool-attitude and cute at the same time, un bankai puternic si impresionant. Cum se poate sa nu-l indragesti pe Shirou-chan Capitanul preferat 140108

Cred ca pe ei trei ii indragesc in special dintre capitani, insa probabil ar mai vreo 2. Anyway that's it, I'm a lil' lazy ya know.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Capitanul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Capitanul preferat   Capitanul preferat Empty

Sus In jos
 
Capitanul preferat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaj preferat
» Personaj preferat
» Personajul Preferat
» Personaj preferat
» Personajul Preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: Bleach-
Mergi direct la: