Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?

In jos 
+9
Elly_M
Coloured Tear
mih
yuio-san
Pinguin Ninja
magicb
Nanna
azazel
ShinigamiDanna
13 participanți
AutorMesaj
ShinigamiDanna
Moderator
Moderator
ShinigamiDanna


Numarul mesajelor : 1005
Varsta : 31
Localizare : MAFIA Hideout.... so secret
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue10/100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (10/100)
Rpg Name: Danna
Kana: 779

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptyMier Ian 09, 2008 5:21 pm

Pai titlul spune totul...

Ce as face eu cu un Death Note... Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? 237459 Pai... Probabil ca prima oara l-as testa sa vad daca nu e o farsa... apoi, dupa ce constat ca nu e, cred ca l-as arunca in foc.... pur si simplu as fi mult prea scarbita (si speriata...) sa il folosesc...
Sus In jos
azazel
Yellow Crayon
Yellow Crayon
azazel


Numarul mesajelor : 69
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue1/100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (1/100)
Rpg Name:
Kana:

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptyVin Ian 11, 2008 11:59 pm

Ya sunt de aceeasi parer O.o dar nu l-as testa..nu am curaj sa iau viata altor oameni..indiferent de ce au facut...nu-mi place sa fiu razbunatoare ^^' , desi ar interesant sa amenint unii oameni ca am un Death Note O.o ce super ar fi si totusu park nu vreau...T.T Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? 298210
Sus In jos
Nanna
Green Crayon
Green Crayon
Nanna


Numarul mesajelor : 596
Varsta : 31
Localizare : Purple World
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0/100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: Nanna
Kana: 200

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptySam Ian 12, 2008 11:11 am

mi-as dori sa am un Death Note.../dar nu cred ca l-as folosi....pentru ca nu vreau sa ma razbun pe nimeni....orice ar fi facut aceste persoane
Sus In jos
http://www.purple-butterfly.all-up.com
magicb
Red Crayon
Red Crayon
magicb


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 32
Localizare : pe scaun
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0/0Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name: Azumi
Kana:

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptyLun Ian 14, 2008 10:06 pm

Eu l-as folosi.
L-as testa pe pokemoni, dupa pe rbd-isti, dupa pe manelari....as incerca sa fac muzica mai frumoasa Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? 802141
Sus In jos
http://magicb-diary.blogspot.com
Pinguin Ninja
V.I.P.
V.I.P.
Pinguin Ninja


Numarul mesajelor : 245
Varsta : 29
Localizare : in the most super stupid sweet and fuckin horrible world
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0/0Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptyMar Ian 15, 2008 10:18 am

you dont wanna know Twisted Evil ....

sa zicem doar ca nu ar fi frumos Rolling Eyes
Sus In jos
yuio-san
Orange Crayon
Orange Crayon
yuio-san


Numarul mesajelor : 125
Varsta : 30
Localizare : undei cosplay sunt si eu
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0/0Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptyVin Ian 18, 2008 11:45 pm

eu las suna pe L sa ii spun ca am un death note si as profita de ocazie sa ma IMPRIETENESC cu el Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? 4527 Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? 440576q8wrax7se2
dar nu las folosi de loc ca eu vreau sa ajung in rai!!!!!!
cheers
Sus In jos
http://www.animefanatics.forumcommunity.net
ShinigamiDanna
Moderator
Moderator
ShinigamiDanna


Numarul mesajelor : 1005
Varsta : 31
Localizare : MAFIA Hideout.... so secret
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue10/100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (10/100)
Rpg Name: Danna
Kana: 779

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptySam Ian 19, 2008 12:09 am

M-am razgandit: as studia Death Note-ul, sa vad ce mai este prin el, dup-aia nu mai stiu...

Off: Yuyo san, daca nu-l cunosti pe L, cum sa-l suni ca sa te imprietenesti cu el? o_O Suspect adica nu poti pur si simplu sa cauti in cartea de telefoane un L urias dupa care sa mai scrie si un numar de telefon... parerea mea
Sus In jos
mih
Yellow Crayon
Yellow Crayon
mih


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 31
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0/0Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptyDum Ian 27, 2008 11:10 pm

eu raspund la intrebare direct : cred ca l-as omori first p raito Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? 237459
sincer nu e personaju meu favorit....in skimb...cu ocazia asta l-as salva pe L Very Happy
in plus...cre ca....am uitat...o sa zic cand imi amintesc Neutral
Sus In jos
Coloured Tear
Grey Crayon
Grey Crayon
Coloured Tear


Numarul mesajelor : 873
Varsta : 26
Localizare : Intr-o lume in care totul are sens
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue2/100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (2/100)
Rpg Name: Mindy
Kana: 818

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptyDum Feb 03, 2008 3:28 pm

Daca as avea eu un death note logic ca as scrie numele tuturor persoanelor care ma enerveaza...stiu ca nu este cea mai buna solutie dar cand am o criza de nervi....poate il cnfund cu caietul de scoala si imi scriu numele Suspect
Sus In jos
Elly_M
Yellow Crayon
Yellow Crayon
Elly_M


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 29
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0/0Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptyMier Feb 06, 2008 7:52 pm

E o idee buna Coloured Tear..sa omori toate personajel pe care nu le placi...Great..Cred ca eu as incepe cu Misa Amane,deoarece mi se pare cel mai enervan personaj din toate anime-urile pe care le-am vazut...
Apoi cred ca l-as ascunde shi as spera ca intr-o zi sa uit de el shi sa nu ajung un mainak ca shi Raito^^
Sus In jos
lazy.muffin
Yellow Crayon
Yellow Crayon
lazy.muffin


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 31
Localizare : muffin town[don`t eat]
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/02/2008

Foaie De Personaj
Karma:
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0/0Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptySam Mar 01, 2008 6:54 pm

eu....ei bine....nu cred ca las folosi insa miar placea sa citesc ce scrie in el.si daca sar intampla minunea sa il folosesc ar fi ori o data din cauza curiozitatii ori mar calca cineva pe coada extrem de tare[asta e ceva aproape imposibil la calmitatea mea]
off:magicb de ce incepi cu pokemonii si manelarii sunt la urma?
Sus In jos
SnOw`AlLuRa
White Crayon
White Crayon
SnOw`AlLuRa


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 31
Localizare : At concert~Tokio Hotel~
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/03/2008

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptySam Mar 22, 2008 4:28 pm

Pai....l-as folosi daca chiar m-ar enerva cineva la culme....i-as scrie numele cu cea mai mare placere @.@
Dar dupaia cred ca mi-ar parea rau....si l-as arunacaa:))
Sus In jos
Blue Rose
White Crayon
White Crayon
Blue Rose


Numarul mesajelor : 32
Localizare : Galati
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/03/2008

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptySam Mar 22, 2008 7:16 pm

Prima data cum au spus si ceilalti il voi testa sa vad daca e adevarat si daca chiar merge. Daca merge si e cel adevarat, nu as face mare lucru cu el, fiindca nu sunt chiar asa de rea incat sa ma razbun pe toti cei care ma enerveaza. As face asta, doar daca ar exista cineva care sa nu ma lase in pace, facandu-ma in asa fel incat sa folosesc Death Note-ul.
Sus In jos
Deby*safyra
White Crayon
White Crayon
Deby*safyra


Numarul mesajelor : 3
Warn :
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/09/2008

Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? EmptyMar Sept 09, 2008 2:04 pm

pai...as incerca sa vad dak merge, apoi mai vedem, nu stiu dak l-as folosi,
cam periculos asa, in rest nu prea as sti ce sa fac
cred ca l-as folosi ocazional Crying or Very sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?   Ce ai face daca ai avea un "Death Note"? Empty

Sus In jos
 
Ce ai face daca ai avea un "Death Note"?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Death Note pe Animax TV
» Ce ai face daca
» Ce-ai face daca...
» Acordati note..
» Daca ai fi un mew mew, ce animal ai vrea sa fii?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Anime si Manga~ :: ~Anime & Manga~ :: Death Note-
Mergi direct la: