Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 De ce nu va inscrieti pe forum

In jos 
+7
kawaii-doris
YusukeInuyasha
StalkingDeath
Exquisite Ange
Melancholy
funnyzzz
Nanna
11 participanți
AutorMesaj
Nanna
Green Crayon
Green Crayon
Nanna


Numarul mesajelor : 596
Varsta : 31
Localizare : Purple World
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: Nanna
Kana: 200

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyDum Ian 06, 2008 8:13 pm

acest topic se adreseaza vizitatorilor.....deci cei care vizitati forumul Anime Heart va rog sa ne spuneti de ce nu va inregistrati pe acest forum
Sus In jos
http://www.purple-butterfly.all-up.com
funnyzzz
Admin
Admin
funnyzzz


Numarul mesajelor : 1044
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue6/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (6/100)
Rpg Name: Abby
Kana: 705

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyVin Ian 11, 2008 8:44 pm

si totusi...de ce nu va inscrieti???avem nuj cati vizitatori pe zi..si nici unu nu se inscrie...ce are forumu? Sad ..sau ce aveti voi? confused
Sus In jos
https://purple-butterfly.all-up.com
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue11/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyVin Ian 25, 2008 2:10 pm

Aceeasi problema o avem si noi pe Dream Land Sad De fiecare data este cel putin un vizitator pe forum, unoeri chiar multi, dar nici unul nu se inscrie, se uita se invarte, se gandeste.... Care-i problema? Forumurile nu merita o incercare? Gasiti un forum care vi se pare interesant, postati, testati-l cum credeti voi de cuviinta si daca nu va place anuntati-va plecarea definitiva si gata.... Chiar nu va inteleg...
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
Exquisite Ange
White Crayon
White Crayon
Exquisite Ange


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 29
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0/0De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyVin Ian 25, 2008 8:33 pm

Stiu cum e. Si sunt de acord cu Melancholy... frate macar 'incercati' cateva zile forumul. Daca nu va place ziceti pa si cu asta basta Neutral
Sus In jos
Nanna
Green Crayon
Green Crayon
Nanna


Numarul mesajelor : 596
Varsta : 31
Localizare : Purple World
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: Nanna
Kana: 200

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyLun Ian 28, 2008 7:12 pm

da sunt de acord cu Exqusite Ange...cei care sunt vizitatori se pot inscrie iar daca nu le place forumul anunta ca pleaca definitiv si gata Smile nu este mare lucru.......si avem pe zi cate 6-7 vizitatori din care nu se inregistreaza nici unul
Sus In jos
http://www.purple-butterfly.all-up.com
blackie
Vizitator




De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: oare de ce?   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyMar Ian 29, 2008 12:15 pm

Lumea nu se inscrie tocmai pentru ca sunt prea multe free forumuri. Gasesti oriunde si peste tot acelasi subiecte.. Una e sa stai pe un forum mare, unde sunt suficienti membri in asa fel incat sa apara zilnic multe multe subiecte de discutat, altfel forumurile mici, fara host propriu. Una e sa gasesti pe un site si alte posibilitati, alta e sa fie doar forum.
Gambate in cotinuare .. Smile
Sus In jos
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue11/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyMar Ian 29, 2008 12:20 pm

Multumim ca ne-ai dumirit, dar de exemplu eu nu m duc pe siteruile mari, eu vreau mai mult pe cele mici si care au posibilitati de dezvoltare (ca asta si Dream Land), cele mari sunt prea aglomerate pentru mine, gasesti persoane de tot felul, mai rautacioase mai nu stiu cum si nu prea ai chef sa discuti cu astfel de persoane... Cam asta e opinia mea, dar iti multumim foarte mult ca ne-ai luminat! Smile
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
StalkingDeath
Moderator
Moderator
StalkingDeath


Numarul mesajelor : 536
Varsta : 30
Localizare : Dragon Island
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue2/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (2/100)
Rpg Name: Jeray Yugi
Kana: 250

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyMar Ian 29, 2008 12:36 pm

blackie a scris:
Lumea nu se inscrie tocmai pentru ca sunt prea multe free forumuri. Gasesti oriunde si peste tot acelasi subiecte.. Una e sa stai pe un forum mare, unde sunt suficienti membri in asa fel incat sa apara zilnic multe multe subiecte de discutat, altfel forumurile mici, fara host propriu. Una e sa gasesti pe un site si alte posibilitati, alta e sa fie doar forum.
Gambate in cotinuare .. Smile
Blackie? Numele asta mie foarte cunoscut pe un forum mai amre....si felul astra de a vorbi..... De ce nu va inscrieti pe forum 237459
Oricum....pe forumurile mici ai mai multe sanse de a te arata in fata celorlalti pe cand pe forumurile mari, este o "aglomeratie" mare si nu ami ai posibilatile necesare sa iti faci un anumit grup de prieteni sau sa te faci remarcat prin ceva....Cat despre host.....nu comentez ca poate ma bate funyzzz De ce nu va inscrieti pe forum 456906
Sus In jos
http://z15.invisionfree.com/Anime_Time/index.php?act=idx
funnyzzz
Admin
Admin
funnyzzz


Numarul mesajelor : 1044
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue6/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (6/100)
Rpg Name: Abby
Kana: 705

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyMar Ian 29, 2008 5:27 pm

nu te bat mey...poti sa comentezi cat vrei...
si anyway...banuiesc ca acele forumuri care sunt acum mari si dezvoltate au avut si ele un inceput...so..nu cred ca dintr-o data au avut enspe mii de useri...de aceea ne facem reclama etc..pentru a dezvolta conunitatea...orice forum poate fi mare..
si in legatura cu hostul...eu sunt de principiul ca mai bine stai pe un forum gratuit decat pe unul platit..adica atata timp cat e si gratis..nu vad de ce ar fi mai bun unul cu host platit:P
Sus In jos
https://purple-butterfly.all-up.com
Nanna
Green Crayon
Green Crayon
Nanna


Numarul mesajelor : 596
Varsta : 31
Localizare : Purple World
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: Nanna
Kana: 200

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyMar Ian 29, 2008 5:46 pm

funnyzzz ai dreptate....nu cred ca un forum are din prima zi sute de membrii....cred ca au inceput si ei la fel ca si noi...
Sus In jos
http://www.purple-butterfly.all-up.com
YusukeInuyasha
White Crayon
White Crayon
YusukeInuyasha


Numarul mesajelor : 5
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0/0De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (0/0)
Rpg Name:
Kana:

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyMier Ian 30, 2008 1:42 am

dupa mine toti vizitatorii trebuie sa se inscrie(adika ce au de pierdut?daca nu le place nu mai intra deloc).un forum poate excela(ca acesta) sau poate esua Crying or Very sad Very Happy
Sus In jos
kawaii-doris
Yellow Crayon
Yellow Crayon
kawaii-doris


Numarul mesajelor : 57
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: doris
Kana: 430

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyMier Ian 30, 2008 9:57 am

stiu ca e foarte greu sa aduci useri,oameni nu mai sunt interesati de forumuri micute fug direct la alea care sunt pliiiine de useri dar nu e normal..
si eu incerc sa aduc useri pe forumul meu dar toata lumea imi zice ca sunt prea putini si nu se inregistreaza..daca toata lumea ar zice asa cum s-ar mai strange..dah ma rog
Sus In jos
Nanna
Green Crayon
Green Crayon
Nanna


Numarul mesajelor : 596
Varsta : 31
Localizare : Purple World
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: Nanna
Kana: 200

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyLun Feb 04, 2008 11:27 am

ai dreapatate kawaii_doris.....toti useri sunt interesati de forumuri mari pline de useri....dar cred ca si ele au fost la fel ca noi si au avut useri putini Smile poate pe parcurs vom avea si noi sute de useri Smile
Sus In jos
http://www.purple-butterfly.all-up.com
Coloured Tear
Grey Crayon
Grey Crayon
Coloured Tear


Numarul mesajelor : 873
Varsta : 26
Localizare : Intr-o lume in care totul are sens
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue2/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (2/100)
Rpg Name: Mindy
Kana: 818

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyLun Feb 04, 2008 12:03 pm

Nu e neaparat nevoie sa avem sute de useri,pai...putem sa ave,m si 30-40...cum avem acum,dar daca ne intelegem bine pe forum,nu neaparat...
Sus In jos
Nanna
Green Crayon
Green Crayon
Nanna


Numarul mesajelor : 596
Varsta : 31
Localizare : Purple World
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name: Nanna
Kana: 200

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyLun Feb 04, 2008 2:45 pm

mai nou avem in fiecare zi...(chiar acum) vro 6-7 useri adica vizitatori care nu se inregistreaza si nu inteleg de ce.....da cum au spus si cei de mai sus.....sunt obisnuiti sa posteze pe forumuri mari cu sute de membrii inregistrati
Sus In jos
http://www.purple-butterfly.all-up.com
nimeni
Vizitator




De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyDum Mar 09, 2008 6:04 pm

Acum sunt vizitator si pot sa postez ???ciudat .....ma rog ,e prima data cand vad asta .
Deci eu ma uit sa vad daca merita sa ma inregistrez pe acest forum nu ma inregistrez asa degeaba sa vad macar daca se posteaza un post doua pe zi sa nu fiu singur . Ma uit cum arata forumul si daca cunosc pe cineva....
Sus In jos
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue11/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyDum Mar 09, 2008 6:07 pm

Hello! ma bucur ca avem printre noi un vizitator care stie sa analizeze un forum inainte sa se inregistreze Very Happy Well, sper sa fie pe placul tau forumul si nu-ti fa griji de posturi! Suntem destui activi pe forum si nu exista zi in care sa nu postam, insa deobicei ne incepem activitatea mai pe seara sau dimineata...
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
funnyzzz
Admin
Admin
funnyzzz


Numarul mesajelor : 1044
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue6/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (6/100)
Rpg Name: Abby
Kana: 705

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyDum Mar 09, 2008 6:23 pm

^^
m-as bucura daca te-ai inregistra:D
pai nu exista zi in care sa nu se posteze minim 20 de mesaje...Smile
Sus In jos
https://purple-butterfly.all-up.com
dark_as_hell
Violet Crayon
Violet Crayon
dark_as_hell


Numarul mesajelor : 284
Varsta : 29
Localizare : In Hell
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue1/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (1/100)
Rpg Name: Aoi Ayame
Kana: 143

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyDum Mar 09, 2008 6:32 pm

cred k funnyzzz are dreptate toti utilizatorii sunt fffff activi hi prietenoshi nush dak cnv nu sar imprietenii cu toti
Sus In jos
http://www.animefanclub.myforum.ro
fleetingray
White Crayon
White Crayon
fleetingray


Numarul mesajelor : 33
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/03/2008

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyLun Mar 10, 2008 6:51 pm

Numa, asa, eu nu m-as fi inregistrat pe acest forum, daca pe celalalt forum inregistrtat chiar nu aveam unde sa postez. Si alt motiv pentru care unii nu ar vrea sa se inregistreze este acela ca poate sunt deja inregistrati pe alte nsprezece mii de forumuri si, acuma sa se mai inregistreze pe inca unul >.>? Sau au intrat numai de curiozitate, poate dau doctoratul/ sunt la facultate in ultimul an/ or avea teze unice si nu prea au timp sa stea pe calculator...
Zbyee!!...
Sus In jos
fumoffu
Yellow Crayon
Yellow Crayon
fumoffu


Numarul mesajelor : 73
Varsta : 32
Localizare : Vaslui
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/03/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (0/100)
Rpg Name:
Kana:

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyLun Mar 10, 2008 7:09 pm

yeah...Este cam asa cum spune fleetingray..
Cat despre acel "nimeni" cine credeti ca este??? Ma plictiseam pana sa imi vina e-mailul de confirmare. De ce nu va inscrieti pe forum 361891
Oricum sper sa nu-mi para rau ca m-am inregistrat.
Sus In jos
Melancholy
Grey Crayon
Grey Crayon
Melancholy


Numarul mesajelor : 862
Varsta : 30
Localizare : Tecuci
Warn :
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce nu va inscrieti pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/01/2008

Foaie De Personaj
Karma:
De ce nu va inscrieti pe forum Left_bar_bleue11/100De ce nu va inscrieti pe forum Empty_bar_bleue  (11/100)
Rpg Name: Andy
Kana: 1270

De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum EmptyLun Mar 10, 2008 10:59 pm

OMG! Fumoffu was "nimeni"? =)) Lol... well, asa este or mai fi si pe la facultate sau cine stie... but si eu am teze unice si imi permit sa pierd timpul pe forumuri fara sa pierd si din timpul de invatat. So nu vad where's the problem. Bine, cei care sunt inregisrati pe multe forumuri, poate... Ii inteleg... Nimeni nu forteaza pe nimeni sa se inregistreze...
Sus In jos
http://www.phyrix-project.forumz.ro
Continut sponsorizat





De ce nu va inscrieti pe forum Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu va inscrieti pe forum   De ce nu va inscrieti pe forum Empty

Sus In jos
 
De ce nu va inscrieti pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ~Administrare~ :: Guests-
Mergi direct la: